2022-05-05

RICOM HEAT – CIEPŁO MA W NATURZE

Nasza nowa linia produktów ogrzewa naturalnie. W skład Ricom Heat wchodzą m.in. nowoczesne pompy ciepła, pozyskujące energię z przyrody. Technologia woda-powietrze zapewnia komfort termiczny i jest przyjazna dla środowiska.

Patrzymy w przyszłość

Ricom Energy to ciągły rozwój i spoglądanie jak najdalej w przyszłość. Stale pracujemy nad udoskonalaniem oferty i przystosowywaniem jej do aktualnych trendów. Dlatego podjęliśmy strategiczną decyzję o wejściu na rynek pomp ciepła. Widzimy w nich technologię jutra – wydajną i ekologiczną.

Skupiamy się na detalach

Od wielu miesięcy pracujemy nad tym, by linia Ricom Heat spełniła wszystkie Wasze oczekiwania. Montujemy jednostki testowe, sprawdzamy parametry grzewcze i dopracowujemy szczegóły. Rozwijamy również sieć handlową, serwisową i logistyczną, która umożliwi komfortową eksploatację naszych pomp.

Domykamy ofertę

Jesteśmy w ostatniej fazie konstruowania oferty. Już wiadomo, że znajdą się w niej między innymi pompy ciepła typu powietrze-woda. Będą dostępne w wersji z czynnikiem chłodniczym R32 oraz w specjalnej odsłonie PRO - wykorzystującej propanowy czynnik R290. Szeroki zakres mocy grzewczych (1-16 KW) zapewni łatwe dopasowanie urządzenia do wymagań inwestycji. Do pomp typu monoblok przygotowujemy dedykowane szafy hydrauliczne.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ? 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM PRZEDSTAWICIELEM HANDLOWYM:

PIOTR LASZKOWSKI

Telefon: +48 797 368 240

Email: piotr.laszkowski@ricomenergy.pl

Powrót do wszystkich artykułów
Logotyp Ricom energy

Ricom Energy sp. z o.o.

ul. płk. Andrzeja Hałacińskiego 2
32-050 Skawina
NIP: 6793107189 | REGON: 36 06 07 810

Koordynator administracyjny

PIOTR ŚLUSARCZYK

Dział zamówień


Dział techniczny

WOJCIECH SZYPUŁA