Masz pytania?

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas!

    Biuro

    Ricom Energy sp. z o.o.

    ul. płk. Andrzeja Hałacińskiego 2
    32-050 Skawina
    NIP: 6793107189 | REGON: 36 06 07 810

    Dział administracji

    Paulina Hanusiak
    Telefon: +48 517 735 332
    Email: paulina.hanusiak@ricomenergy.com

    Dział zamówień

    Marta Ferster
    Telefon: +48 798 839 401
    Email: marta.ferster@ricomenergy.com

    Dział techniczny

    Michał Kapusta
    Telefon: +48 515 293 397
    Email: michal.kapusta@ricomenergy.com

    Ricom Heat

    Menadżer produktu

    Piotr Laszkowski
    Telefon: +48 797 368 240
    Email: piotr.laszkowski@ricomenergy.pl

    Serwis Ricom Heat #1

    Sebastian Świeciak
    Telefon: +48 797 212 033
    godz. pracy / odbierania telefonu:
    pon.–pt.: 8:00–17:00 | sob.: 9:00–13:00

     
    Serwis Ricom Heat #2

    Łukasz Mroczek
    Telefon: +48 578 709 441
    godz. pracy / odbierania telefonu:
    pon.–pt.: 8:00–17:00 | sob.: 9:00–13:00

    Magazyn

    Kierownik magazynu

    Michał Sajdak
    Telefon: +48 501 089 889
    Email: michal.sajdak@ricomenergy.pl

    Reklamacje i zwroty

    Konrad Szczepanik
    Telefon: +48 516 972 485
    Email: konrad.szczepanik@ricomenergy.com

    Dział handlowy

    Dyrektor ds. handlowych

    Małgorzata Błanik-Pergół
    Email: malgorzata.blanik@ricomenergy.pl

    Dyrektor ds. sprzedaży
    krajowej

    Michał Bramorski
    Telefon: +48 506 959 511
    Email: michal.bramorski@ricomenergy.pl

    Zachodniopomorski
    i Lubuskie

    Michał Bramorski
    Telefon: +48 506 959 511
    Email: michal.bramorski@ricomenergy.pl

    Mazowieckie i Świętokrzyskie

    Paweł Olejarz
    Telefon: +48 518 350 015
    Email: pawel.olejarz@ricomenergy.pl

    Dolnośląskie i Opolskie

    Dawid Potocki
    Telefon: +48 515 776 665
    Email: dawid.potocki@ricomenergy.pl

    Wielkopolskie

    Anna Przydanek
    Telefon: +48 798 287 318
    Email: anna.przydanek@ricomenergy.pl

    Kujawsko-Pomorskie
    i Pomorskie

    Piotr Laszkowski
    Telefon: +48 797 368 240
    Email: piotr.laszkowski@ricomenergy.pl

    Śląskie, Łódzkie
    i Świętokrzyskie

    Tomasz Krych
    Telefon: +48 518 380 983
    Email: tomasz.krych@ricomenergy.pl

    Małopolskie

    Damian Gadocha
    Telefon: +48 515 754 925
    Email: damian.gadocha@ricomenergy.pl

    Lubelskie, Podkarpackie
    i Świętokrzyskie

    Karol Kalinowski
    Telefon: +48 798 932 650
    Email: karol.kalinowski@ricomenergy.pl

    Podlaskie i Warmińsko-Mazurskie

    Rafał Polak
    Telefon: +48 516 162 663
    Email: rafal.polak@ricomenergy.pl

    Ricom Energy sp. z o.o.

    ul. płk. Andrzeja Hałacińskiego 2
    32-050 Skawina
    NIP: 6793107189 
    REGON: 36 06 07 810

    Dział administracji

    PAULINA HANUSIAK

    Dział zamówień

    MARTA FERSTER

    Dział techniczny

    MICHAŁ KAPUSTA