Ricom Air

Komfort każdego dnia

Klimatyzacja Ricom Air

Nasze urządzenia gwarantują wysoką wydajność, cichą pracę i kilkustopniową filtrację wydmuchiwanego powietrza. Wszystko po to, by zapewnić Ci komfortową temperaturę i zdrowe funkcjonowanie niezależnie od pory roku.

Masz dość upałów? Poznaj nasze urządzenia

Klimatyzatory Ricom Air to optymalna temperatura i zdrowe powietrze na co dzień. Aura Split sprawdza się najlepiej w małych mieszkaniach. Natomiast Aurę Multi-Split tworzyliśmy z myślą o domach jednorodzinnych i przestrzeni biurowej.

Czyste powietrze dla Ciebie

Ricom Air zadba także o jakość powietrza w Twoim domu. Dzięki szerokiej gamie filtrów pozwala cieszyć się świeżym i zdrowym powietrzem zarówno w lecie, jak i w zimie.

Komfort z Ricom Air

Duża wydajność przy niskim hałasie
Zastosowane technologie w pompach NETSU pozwalają maksymalnie wykorzystać ciepło natury wraz ze wsparciem najnowszych rozwiazań.
Bezobsługowość

Pompy ciepła uzyskują energię z nagrzanego słońcem powietrza zewnętrznego, dzięki temu ciepło w Twoim domu jest procesem energetycznie efektywnym.
Urządzenie sterowane aplikacją
Pompy ciepła NETSU to ergonomia i prostota instalacji. Obsługa pompy odbywa się bez udziału użytkownika co gwarantuje oszczędność czasu, komfort i wygodę.
Inteligentna obsługa

Pompy ciepła NETSU to ergonomia i prostota instalacji. Obsługa pompy odbywa się bez udziału użytkownika co gwarantuje oszczędność czasu, komfort i wygodę.

Ricom Air - Urządzenia sterowane aplikacją

Pompy ciepła powietrze-woda pozyskują energię zakumulowaną w powietrzu, wodzie lub gruncie. Dzięki nowoczesnej technologii przetwarzają ją dla celów ogrzewania i chłodzenia budynków, a także dostarczania ciepłej wody użytkowej.
Logotyp Ricom energy

Ricom Energy sp. z o.o.

ul. płk. Andrzeja Hałacińskiego 2
32-050 Skawina
NIP: 6793107189 | REGON: 36 06 07 810

Koordynator administracyjny

PIOTR ŚLUSARCZYK

Dział zamówień


Dział techniczny

WOJCIECH SZYPUŁA