2021-12-29

PODSUMOWANIE 2021 r. W RICOM ENERGY

Ostatni rok był dla naszej firmy przełomowy pod wieloma względami. Poszerzyliśmy ofertę o długą listę nowych produktów. Byliśmy zaangażowani w wiele przedsięwzięć o charakterze społecznym, sportowym i kulturalnym. Znów zostaliśmy docenieni przez specjalistów z Pulsu Biznesu. Zapraszamy do lektury naszego podsumowania mijającego roku.

Nowe produkty

2021 r. w Ricom Energy stał pod znakiem nowych produktów. Od jego pierwszych miesięcy wprowadzaliśmy do oferty kolejne rozwiązania zapewniające komfort i bezpieczeństwo w domach naszych klientów. Zaczęliśmy od systemów separacyjnych i sanitarnych, które podwyższają jakość instalacji grzewczych czy wodno-kanalizacyjnych. W drugiej połowie roku postawiliśmy z kolei na kompleksowe urządzenia grzewcze i klimatyzacyjne. Zarówno nowoczesne klimatyzatory Ricom Air, jak i indukcyjne kotły Ricom Amper, wpisały się w proekologiczna politykę naszej firmy, oferującą niskoemisyjne technologie o wysokiej wydajności.

Zaangażowanie społeczne

W mijającym roku wsparliśmy wiele inicjatyw, które były ważne dla lokalnych społeczności. Przede wszystkim rozwinęliśmy współpracę z kobiecą akademią piłkarską LKS Targowianka Targowisko.  Pomagaliśmy w rozwoju młodych futbolistek zarówno w wymiarze sportowym, jak i edukacyjnym, organizując wspólnie z akademią zbieranie odpadów z okazji Dnia Ziemi. Nasza firma została także oficjalnym sponsorem obiecującego rajdowego teamu JOCZ Rally, który z sukcesami rywalizuje na trasach wyścigów w Polsce i w Europie. Staraliśmy się również promować korzystanie z czystej energii w ramach Polskiego Dnia Hydraulika oraz twórczy recykling naszych produktów podczas warsztatów „Zaprojektowani” w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Ukoronowaniem naszych działaniach na tym polu było wsparcie, które udzieliliśmy obchodom 88. urodzin wielkiego kompozytora Krzysztofa Pendereckiego.

Gazele Biznesu

Już po raz drugi Ricom Energy został doceniony przez redaktorów prestiżowego dziennika Puls Biznesu. Znów znaleźliśmy się w notowaniu obejmującym najdynamiczniej rozwijające się polskie przedsiębiorstwa. Nasze wyniki finansowe oraz poziom transparentności pozwoliły uzyskać tytuł Gazeli Biznesu 2021, w tym najstarszym i zdecydowanie najpopularniejszym rankingu w kraju.

Powrót do wszystkich artykułów
Logotyp Ricom energy

Ricom Energy sp. z o.o.

ul. płk. Andrzeja Hałacińskiego 2
32-050 Skawina
NIP: 6793107189 | REGON: 36 06 07 810

Koordynator administracyjny

PIOTR ŚLUSARCZYK

Dział zamówień


Dział techniczny

WOJCIECH SZYPUŁA