2021-08-11

NA OCHŁODZENIE KLIMA TU

Klimatyzacja

KLIMATYZATORY RICOM AIR – komfortowa temperatura, zdrowe powietrze

Do oferty Ricom Energy dołączyła właśnie linia nowoczesnych klimatyzatorów. Nasze urządzenia pozwalają utrzymywać komfortową temperaturę niezależnie od pory roku. Dzięki kilkustopniowej filtracji wydmuchiwanego powietrza lepiej zadbasz o zdrowie swoich domowników.

Rozwiązania dla jednego i kilku pomieszczeń

W naszej ofercie znajdziesz klimatyzatory przystosowane do pracy w jednym bądź w kilku pomieszczeniach. Ricom Aura Split posiada mniejszą jednostkę zewnętrzną, która obsługuje pojedyncze urządzenie zamontowane w środku mieszkania. To idealne rozwiązanie dla mieszkań o niewielkim metrażu – od jakiegoś czasu najpopularniejszych na rynku.

Z kolei w zestawie Ricom Aura Multi-Split znajduje się jednostka zewnętrzna o dużo większej mocy, która w zależności od wersji obsługuje do czterech jednostek wewnętrznych. Oznacza to, że sprawdza się znakomicie w dużych mieszkaniach, domach jednorodzinnych i przestrzeniach biurowych.

Komfortowa technologia

Z Ricom Air korzysta się komfortowo dzięki nowoczesnym technologiom. Nasze urządzenia łączą w sobie wysoką wydajność i cichą pracę. Funkcjami chłodzenia i ogrzewania możesz sterować przy pomocy dedykowanej aplikacji na telefon

Dodawany do zestawu pilot jest także interaktywny. W ramach funkcji „I FEEL” mierzy temperaturę w pomieszczeniu i gdy przekroczy ona ustawiony wcześniej poziom, wysyła sygnał do jednostki wewnętrznej – klimatyzator zaczyna pracować automatycznie.

Zdrowe powietrze 

Ricom Air potrafi zadbać o jakość powietrza w Twoim domu. Wykorzystuje do tego szeroką gamę filtrów, które możesz dobrać według indywidualnych preferencji. W ofercie posiadamy filtry z aktywnym węglem, katechinowe, antybakteryjne, katalityczne czy z jonami srebra.

Kilkustopniowa filtracja wydmuchiwanego powietrza pozwala cieszyć się świeżym i zdrowym powietrzem zarówno w lecie, jak i w zimie.  

ZOBACZ AKTUALNĄ OFERTĘ 

Powrót do wszystkich artykułów
Logotyp Ricom energy

Ricom Energy sp. z o.o.

ul. płk. Andrzeja Hałacińskiego 2
32-050 Skawina
NIP: 6793107189 | REGON: 36 06 07 810

Koordynator administracyjny

PIOTR ŚLUSARCZYK

Dział zamówień


Dział techniczny

WOJCIECH SZYPUŁA