Ricom Gas

Systemy

Innowacyjna technologia opracowana przez Ricom Energy sprawia, że są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami kotłów i dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Wybierz polipropylen i stal nierdzewną

Systemy kominowe Ricom Gas znajdują zastosowanie w mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz instalacjach przemysłowych. Ich części wykonane są z najwyższej jakości materiałów - polipropylenu i stali nierdzewnej.

Szukasz najlepszych rozwiązań do renowacji komina?

W naszej ofercie znajdziesz aż trzy systemy, które pozwolą Ci odnowić istniejący szacht. Sing możesz wykorzystać jako wkład do ceglanego komina lub systemu stalowego. Flex najlepiej sprawdza się w warunkach krzywego przewodu. A PP poradzi sobie z bardzo zabrudzonym szachtem.

Budujesz nowy dom? "Pomiń komin" z Ricom Gas!

Dzięki systemom Ricom Gas możesz teraz pominąć tradycyjny komin. Wystarczy, że wybierzesz jedno z trzech rozwiązań, które pozwalają zaoszczędzić pieniądze i przestrzeń. Wysokiej jakości stal sprawia, że INOX i DW można zamontować na zewnątrz budynku. PAL przechodzi przez wnętrze, ale jego ingerencja w konstrukcję jest ograniczona do minimum.

Systemy komercyjne do większych inwestycji

Oferta naszych systemów obejmuje rozwiązania, które pozwalają wyposażyć również inwestycje komercyjne. Z Ricom Gas zadbasz o właściwe funkcjonowanie dużych kotłowni w wielopiętrowych budynkach. Na specjalne zamówienie realizujemy także projekty kominów wolnostojących dla zakładów produkcyjnych.

Odwiedź kanał Ricom TV

Bądź na bieżąco i śledź nasz kanał na Youtube. Znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów, takich jak instrukcje montażowe czy animacje konkretnych instalacji. Zostaw subskrypcję, by od razu wiedzieć o nowościach.

Logotyp Ricom energy

Ricom Energy sp. z o.o.

ul. płk. Andrzeja Hałacińskiego 2
32-050 Skawina
NIP: 6793107189 | REGON: 36 06 07 810

Koordynator administracyjny

PIOTR ŚLUSARCZYK

Dział zamówień


Dział techniczny

WOJCIECH SZYPUŁA