2021-09-28

ELEKTRYZUJĄCE WIEŚCI – KOTŁY INDUKCYJNE JUŻ W SPRZEDAŻY!

Kotły indukcyjne

Nasz nowy produkt wywiera silne wrażenie. Szczególnie na osobach poszukujących w pełni ekologicznych rozwiązań grzewczych. Ricom Amper to kocioł indukcyjny spełniający najwyższe wymagania ochrony środowiska.

Zeroemisyjny

Zastosowana w urządzeniu technologia indukcyjna sprawia, że proces nagrzewania czynnika grzewczego nie wiąże się ze szkodliwą emisją dwutlenku węgla, siarki czy benzopirenów. Dzięki temu  praca Ricom Amper jest neutralna zarówno dla środowiska, jak i zdrowia osób znajdujących się w jego najbliższym otoczeniu. Kocioł świetnie nadaje się do współpracy z instalacją fotowoltaiczną -  wykorzystuje nadwyżki produkowanej przez nią energii.

Szybszy i trwalszy

Ricom Amper jest dużo wydajniejszy niż tradycyjne kotły grzałkowe. Nagrzewa wodę dwa razy szybciej, wyraźnie zmniejszając zapotrzebowanie na energię elektryczną. Nie posiada wrażliwych elementów narażonych na zużycie, dzięki czemu jego żywotność wynosi około 30 lat. Należy do pierwszej klasy bezpieczeństwa pożarowego i elektrycznego, co sprawia, że można go zainstalować w dowolny pomieszczeniu.

Ekonomiczny

Charakter urządzenia pozwala zaoszczędzić znaczną ilość środków. Kotły indukcyjne nie wymagają podłączenia do komina i systemu wentylacji. W przypadku nowych inwestycji oznacza to oszczędności wynikające z braku przyłączy, instalacji i przeglądów. Klasa energetyczna Ricom Amper kwalifikuje urządzenie do programu Czyste Powietrze, w którym można uzyskać dotację na nowe źródło ciepła.

ZOBACZ AKTUALNĄ OFERTĘ 

Powrót do wszystkich artykułów
Logotyp Ricom energy

Ricom Energy sp. z o.o.

ul. płk. Andrzeja Hałacińskiego 2
32-050 Skawina
NIP: 6793107189 | REGON: 36 06 07 810

Koordynator administracyjny

PIOTR ŚLUSARCZYK

Dział zamówień


Dział techniczny

WOJCIECH SZYPUŁA